מינוי מנכ"ל מט"י ירושליםיעקב גאון – מנכ"ל
דירקטוריון מרכז הטיפוח ליזמות (מט"י) ירושלים, אשרר את החלטת ועדת האיתור שהמליצה פה אחד על מינויו של יעקב גאון למנכ"ל החדש של הארגון.
יעקב יחליף בתפקידו את גולן טובי אשר עובר לנהל את מערך המעוף באזור המרכז.
לדברי יו”ר מטי ירושלים, מר אורי שרף, המינוי נערך מקרב עשרות מנהלים, אשר הציגו את מועמדותם לתפקיד והבחירה ביעקב גאון נעשתה לנוכח הביטחון שרוכש הועד המנהל לכישוריו וליכולתו להוביל את מט”י בתקופה כה מאתגרת, בה המשק הישראלי מתמודד עם אתגרי מגפת הקורונה.
 
יעקב, נשוי למיכל, ואב לארבעה, בעל ניסיון ניהולי ארוך שנים, בתעשיית ההייטק הישראלית והגלובלית ובתפקידי הובלה בגופים גדולים במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי.
בעל תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול ותעודת בוגר קורס דירקטורים מאוניברסיטת אריאל.
 
בין היתר עבד בתפקידים בכירים בחברת יבמ, בחברת אפלייד מטיריאלס, בהיוּלֶט-פָּקַארְד, בריטליקס, בארגון צהר וכיהן כסגן נשיא בכיר לצמיחה ופיתוח באוניברסיטת אריאל.
בנוסף, מכהן יעקב כדירקטור בעמותת רפואה בטוחה, העמותה למניעת זיהומים נרכשים בבתי חולים וכמנטור לסטרטאפים בתכניות האצה.
 
מט"י מברך את יעקב גאון, על מינויו למנהל הכללי של הארגון ומשוכנע כי יוביל בדרכו המיוחדת, את המרכז להישגים רבים ולהצלחה רבה.

המרכז לטיפוח יזמות בירושלים (מט”י) הוקם בשנת 1991 במטרה לסייע ליזמים ובעלי עסקים המעוניינים לפתוח או להרחיב עסק בירושלים והסביבה. מדי שנה, מסייע מט”י ירושלים לאלפי יזמים ובעלי עסקים אשר מקימים או מרחיבים עסקים בעיר  ובסביבתה. פעילות זו תורמת מידי שנה ליצירת אלפי מקומות תעסוקה חדשים ולפיתוחה הכלכלי של העיר ירושלים והסביבה.

צרו איתנו קשר
כן, אני רוצה להמשיך להיות בקשר!
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.
הקורסים וההדרכות שלנו
רוצים ללמוד, להקים עסק או לקבל הלוואה מיוחדת?
אל תסתבכו! בחרו את אחת מהאופציות ואחד היועצים שלנו יחזור אליכם.
כן, אני רוצה להמשיך להיות בקשר!
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.
השותפים שלנו לדרך
מט"י ירושלים
מט"י - המרכז לטיפוח יזמות בירושלים (ע"ר) מעניק ייעוץ וליווי עסקי, מסייע בגיוס מימון לעסק ומקיים קורסים והדרכות ליזמים ולבעלי עסקים. במט"י תקבלו מענה מקצועי ומנוסה לכל ההיבטים של העסק משלב ההקמה ועד לניהול השוטף.